Po ranní mši svaté 3. prosince je setkání členů živého růžence.

V adventu jste zváni do farní kaple na ranní mariánské mše svaté – roráty. Pondělí, úterý, středa,  čtvrtek, pátek v 7:00; sobota v 8:00 hodin. V sobotu budou roráty s účastí dětí.

O adventních nedělích bude pro děti připraven adventní program.
Pro dospělé je k dispozici sešitek průvodce adventem.

Tento týden je první čtvrtek v měsíci. Adorace a modlitba za kněze od 15:50.

Probíhá novéna před slavností Neposkvrněného početí Panny Marie. Každý den jste zváni na mši svatou. Záznam mariánských homílií si můžete poslechnout na našem webu.

Poutní slavnost našeho kostela bude 8. prosince. Bohoslužby v 8:00 a 17:00 hodin v kostele. Večerní mši svatou celebruje o. Leoš Ryška, farář z Heřmanic, ředitel TV Noe. Během každé mše sv. bude možné se svěřit do rukou Matky Boží a přijmout zázračnou medailku. Ve 12:00 hodin zveme do kostela na Svatou hodinu, čas mimořádných milostí.

Adorační den farnosti a mše svatá za uzdravení, smíření a odpuštění tento měsíc výjimečně nebude.

Děkujeme, že stále přispíváte na nový betlém a vánoční výzdobu. Zůstaly ještě i nějaké postavy k adopci. Sošky už dorazily a také je hotov dřevěný přístřešek.

Farnost Stará Bělá, která se stará o chudé a mezi nimi významný počet ukrajinských válečných uprchlíků, většinou s malými dětmi a starými lidmi, nás požádala o podporu v podobě trvanlivých potravin. Jestli můžete, tak prosím podpořme společně lidi opravdu potřebné. V kostele a v týdnu kapli můžeme nechávat potraviny a drogerii v připraveném koši.

Lidé z Nové šance nám často pomáhají při různých pracích v kostele i farnosti. Jestli někdo může, tak prosím udělejme pro ně krabičku cukroví, ať mají hezké Vánoce. Můžete nechat na faře.

Děkujeme za pravidelný úklid kostela. Pán Bůh zaplať.

Ve sbírce na opravy kostela a fary z minulé neděle jste přispěli 9.180,- Kč. Pán Bůh zaplať.