Pozvání k modlitbě

apostolat-modlitby

Modlitby s papežem

Na webu diecéze je stránka věnovaná „Naléhavým úmyslům Apoštolátu modlitby papeže Františka“. Cílem je, aby se k těmto modlitbám připojilo co nejvíce věřících a vytvořili „Celosvětovou síť modlitby s papežem“.

Více k apoštolátu modlitby můžete najít zde.
modlitba

Modlitba 24/1

Modlitby 24/1 jsou farním modlitebním "řetězcem", probíhajícím právě 24 hodin v 1 den. Nejčastěji to bývá poslední pondělí v měsíci - Den modlitby a postu za farnost (vyjma určitých předem ohlášených výjimek). Tyto modlitby míří k potřebám farnosti a jejich společenství. Zapojit se může každý: v kostele je k dispozici tabulka, do které je možné zapsat se na určitou půlhodinu (nebo hodinu a více), kdy se se svou modlitbou přidáte. Pokud je vše obsazené, je samozřejmě možné modlit se i v už obsazený čas, stejně jako je možné a žádoucí připojit k modlitbě půst. Modlit se můžete na místě, kde zrovna jste, není nutné přicházet do kostela. Také forma modlitby záleží na vašem uvážení.
modlitba

Přímluvná modlitba

Rádi se pomodlíme za Vaše těžkosti, zdravotní problémy, rozhodnutí...
Po domluvě s otcem Dominikem (tel.: 734 764 258) ve čtvrteční večery ve farní kapli.