Dnes 14.1. slavíme poutní slavnost sv. Pavla, prvního poustevníka, patrona řádu Paulínů. Mše svaté v 8:00, 10:30 s požehnáním pro děti a 17:00 hodin. Večerní mši svatou bude sloužit o. Dariusz Sputo. Jste srdečně zváni. V pondělí obnoví naši kněží své řeholní sliby.

Do dneška 14.1. probíhá Tříkrálová sbírka. Můžete ještě přispět do pokladničky v kostele nebo na faře. Pán Bůh zaplať.

V úterý je slavnost Panny Marie, Královny poustevníků. Zasvětíme se pod ochranu Panny Marie.

Příští týden je neděle Božího slova. Můžete si přinést Bibli k požehnání a slavnostnímu předání. Sbírka bude na Biblický apoštolát.

Mše svatá v polštině bude 21. ledna ve 14 hodin ve farní kapli.
Pobožnost k Pražskému Jezulátku bude 21. ledna od 16:15 v kostele.

Na přímluvnou modlitbu můžete přijít 25. ledna. Domluvte se prosím předem s otcem Dominikem.

Do konce března se můžete přihlásit na pouť do Medžugorje. Informace na letáčcích vzadu na stolku a u otce Dominika.

Děkujeme ženám za pravidelný úklid kostela.

Děkujeme za hojnou účast na pohřební mši svaté Jany Barčové. Pamatujme dále v modlitbě na ni a její blízké. Chceme vás také pozvat na mše objednané za Janu Barčovou: v neděli 21. ledna v 8:00 od žen starajících se o výzdobu a úklid kostela; v pondělí 29. ledna v 7:00 od skupiny živého růžence a v sobotu 3. února v 17:00 od společenství Poláků.

Pokud byste s novým rokem chtěli požehnat váš dům nebo byt, neváhejte se domluvit s otcem Robertem nebo otcem Dominikem.