Dnes je svátek Křtu Páně. Končí doba vánoční.
Po ranní mši svaté bude setkání členů živého růžence.
Po mši svaté v 10:30 bude krátké divadlo O čem si povídají hvězdy, které s dětmi z CZŠ Přemysla Pittra připravila p. učitelka Kateřina Kučerková.

Od 7. do 14. ledna probíhá alianční týden modliteb.

V pondělí 8. ledna bude od 13:00 hodin úklid kostela. Kdo můžete, přijďte prosím pomoci.

V pátek 12. ledna je adorační den farnosti. Po celý den od 9 hodin bude možnost adorace ve farní kapli. V 17:00 hodin bude mše svatá. V 18:30 společná adorace, přímluvná modlitba, pomazání olejem sv. Charbela a mše svatá za uzdravení, smíření a odpuštění.

V sobotu 13. ledna pořádáme autobusovou pouť do Częstochowe (v Polsku). Prohlédneme si krásné betlémy, pomodlíme u Panny Marie na jejím poutním místě, a také se zúčastníme Pavelek – slavnostní novény ke cti sv. Pavla prvního poustevníka – patrona řádu Paulínů. Bude to krásný duchovní zážitek. Cena je 500,- Kč. Přihlášky do 10. ledna.

Probíhá novéna před slavností sv. Pavla, prvního poustevníka. Poutní slavnost oslavíme v neděli 14. ledna. Mše svaté jako v neděli v 8:00, 10:30 s požehnáním pro děti a 17:00 hodin. Budete tradičně moci ochutnat plody pouště. Večerní mši svatou bude sloužit o. Dariusz Sputo.

Do 14. ledna probíhá Tříkrálová sbírka. Přispět můžete do pokladničky v kostele. Po Přívoze budou také chodit skupinky tříkrálových koledníků. Dospělí i děti, kteří chtějí pomoci se mohou přihlásit na faře.

Mše svatá v polštině a pobožnost k Pražskému Jezulátku bude 21. ledna.

Možnost přímluvné modlitby bude 25. ledna. Přihlaste se prosím u otce Dominika.

Úklid betléma bude před 2. únorem. Do té doby nabízíme také komentované prohlídky školám. Je možné se domluvit.

Pokud byste s novým rokem chtěli požehnat Váš dům nebo byt, neváhejte se domluvit s otcem Robertem nebo otcem Dominikem.

Foto: Lena Nowak, Člověk a Víra