Dnes slavíme svátek Svaté rodiny.
Mše svatá v 17 hodin bude s modlitbou na poděkování za uplynulý rok a svátostným požehnáním.
Sbírka této neděle je určena na opravy kostela a fary.
Ve 23:00 hodin bude v kapli na faře půlnoční mše svatá na přivítání nového roku a za Boží požehnání.

Novoroční mše svaté o slavnosti Matky Boží, Panny Marie 1. ledna budou v kostele v 8:00, 10:30 a 17:00 hodin. Je to světový den modliteb za mír.

Ve středu 3. ledna je památka Nejsvětějšího jména Ježíš.

Tento týden je první čtvrtek, pátek a sobota v měsíci.
Ve čtvrtek je od 15:50 v kapli na faře adorace a modlitba za kněze a nová povolání.
V sobotu je od 15:15 modlitba večeřadla – v kapli na faře.

V sobotu 6. ledna je slavnost Zjevení Páně – Tří králů. Mše svaté budou slouženy v kostele v 8:00 a 17:00 hodin. Bude se žehnat voda, kadidlo, křída a zlaté předměty.
V sobotu taky začíná novéna před slavností sv. Pavla, prvního poustevníka.

Příští neděli 7. ledna je svátek Křtu Páně. Končí doba vánoční.
Po ranní mši svaté bude setkání členů živého růžence.

Od 1. do 14. ledna bude probíhat Tříkrálová sbírka. Budete moci přispět do pokladničky v kostele. Po Přívoze budou také chodit skupinky tříkrálových koledníků. Dospělí i děti, kteří chtějí pomoci se mohou přihlásit na faře.

V sobotu 13. ledna pořádáme autobusovou pouť do Częstochowe (v Polsku). Prohlédneme si krásné betlémy, pomodlíme u Panny Marie na jejím poutním místě, a také se zúčastníme Pavelek – slavnostní novény ke cti sv. Pavla prvního poustevníka – patrona řádu Paulínů. Bude to krásný duchovní zážitek. Cena je 500,- Kč. Přihlášky do 10. ledna.