Pořad bohoslužeb na Štědrý den, který letos připadne na 4. adventní neděli bude v kostele: adventní mše sv. v 8:00 a 10:30; v 15:00 vánoční pro rodiny s žehnáním nového betléma bude sloužena na úmysl všech jeho dárců; a ve 22:00 hodin půlnoční. Po obou mších a v pondělí ráno se společně vyfotíme.

Mše svaté na první a druhý svátek vánoční budou v kostele v 8:00, 10:30 a 17:00 hodin.

Ještě v pondělí 25. prosince v 18:00 hodin jste srdečně zváni do našeho kostela na Vánoční koncert scholy Mercedes-Band.

Také pondělí je Dnem modlitby za farnost. Na modlitbu se můžete zapsat na seznam, který je vzadu na stolku. Děkujeme.

Ve středu 27. prosince na svátek sv. Jana, evangelisty se bude při mši svaté v 17:00 hodin ve farní kapli žehnat víno. Můžete si donést i svou láhev.

Ve čtvrtek 28. prosince je svátek sv. Mláďátek, mučedníků. Budeme se modlit za děti trpící i v dnešní době.

Poslední den v roce 31. prosince je svátek Svaté rodiny. Žehnání rodinám jednotlivě při každé mši svaté v 8:00, 10:30 a 17:00 v kostele.
Na závěr večerní mše svaté bude modlitba na poděkování za uplynulý rok a svátostné požehnání.
Sbírka této neděle bude určena na opravy kostela a fary.
Ve 23:00 hodin půlnoční mše svatá na přivítání nového roku ve farní kapli.

Novoroční mše svaté o slavnosti Matky Boží, Panny Marie 1. ledna budou v kostele v 8:00, 10:30 a 17:00 hodin. Je to světový den modliteb za mír.

Od 1. do 14. ledna bude probíhat Tříkrálová sbírka. Zájemci o pomoc s koledování z řad dospělých i dětí se mohou hlásit u Honzy.

Pán Bůh zaplať všem, kteří přispěli na nový betlém do našeho kostela a jeho vánoční výzdobu.

Děkujeme za napečené vánoční cukroví pro lidi z Nové šance a trvanlivé potraviny pro potřebné.

Děkujeme za pomoc při úklidu a zdobení kostela, přípravu stromků... Také velké díky za vánoční přání a všechna dobrodiní, která od vás hojně dostáváme. Pán Bůh zaplať.

Betlémské světlo si můžete vyzvednout v kostele nebo na faře.