V adventu jste zváni do farní kaple na ranní mariánské mše svaté – roráty. Je změna. Pondělí, úterý, středa, čtvrtek i pátek v 7:00 pouze v sobotu v 8:00 hodin. V sobotu jsou roráty s účastí dětí.

V sobotu 16. prosince zahájíme modlitbu novény k dítěti Ježíš – při ranních mších svatých.

Příští neděli 17. prosince při mši svaté v 10:30 bude skauty přineseno Betlémské světlo, které pak bude až do Štědrého dne k dispozici.
Mše svatá v polštině bude 17. prosince ve 14:00 hodin ve farní kapli.
Pobožnost k Pražskému Jezulátku bude 17. prosince v 16:15 v kostele.

V pondělí 18. prosince od 9:00 hodin se plánuje vánoční zdobení a pak úklid kostela. Kdo můžete, přijďte prosím pomoci.

Pořad bohoslužeb na Štědrý den, který letos připadne na 4. adventní neděli bude: adventní mše sv. v 8:00 a 10:30; v 15:00 vánoční a ve 22:00 půlnoční.

Děkujeme, že stále přispíváte na nový betlém a vánoční výzdobu. Na Štědrý den v 15:00 hodin bude mše svatá obětována za dárce betléma a na jejich úmysly.

Pokračujeme ve sbírce trvanlivých potravin a drogerie pro potřebné. Můžeme je nechávat v připraveném koši v neděli v kostele a přes týden na faře.

Jestli můžete, tak prosím udělejte krabičku vánočního cukroví pro lidi z Nové šance, kteří nám často pomáhají ve farnosti. Můžete přinést na faru.

Vzadu na stolku najdete vánoční dopis otce biskupa pro nemocné. Můžete si jej vzít a předat seniorům a nemocným, které máte blízko sebe.

Možnost předvánoční zpovědi je hodinu před každou mší svatou, po domluvě také po večerní mši.