V pondělí 21.srpna je památka sv. Pia X., papeže.

V úterý 22. srpna je památka Panny Marie Královny.

Ve čtvrtek 24. srpna je svátek sv. Bartoloměje, apoštola.

V pátek 25. srpna je památka bl. Metoděje Dominika Trčky, kněze a mučedníka.

V neděli 20. srpna bude od 16:15 pobožnost k Pražskému Jezulátku.

Příští neděli 27. srpna bude sbírka na opravy.
Příští neděli 27. srpna budeme při ranní mši svaté zpívat latinské ordinárium.

Příští pondělí 28. srpna je Den modlitby a postu za farnost.

Od 3. do 10. září proběhnou v naší farnosti Lidové misie. Provede nás jimi otec Kalikst, františkán ze Starého Bohumína. Plakátek je ve vývěsce.

V neděli 3. září bude mše sv. v 10:30 s žehnáním dětem na začátku školního roku. Děti si mohou přinést školní batohy a potřeby k požehnání.

V neděli 3. září zvou sestry Misionářky Lásky na oslavy svátku sv. Matky Terezy. Mše svatá začne v 15:00 hodin na zahradě řeholního domu na ul. Palackého. Po mši svaté bude divadlo a občerstvení. Jste srdečně zváni.

Se začínajícím školním rokem je dobré pamatovat také na náboženskou výchovu. Vzadu na stolku najdete přihlášky do náboženství.

Děkujeme za napečení dobrot a pomoc v souvislosti s poděkováním otci Franciszkovi za jeho službu ve farnosti a výročím posvěcení našeho kostela. Všem Pán Bůh zaplať.

Na svátost manželství se připravují Dušan Holub a Petra Mižigarová.