Dnes 6. srpna slavíme svátek Proměnění Páně.
Po ranní mši svaté bylo setkání členů živého růžence.

V úterý 8. srpna je památka sv. Dominika, kněze.

Ve středu 9. srpna je svátek sv. Terezie Benedikty od Kříže, panny a mučednice, patronky Evropy.

Ve čtvrtek 10. srpna je svátek sv. Vavřince, jáhna a mučedníka.

V pátek 11. srpna je památka sv. Kláry.

Příští neděli 13. srpna bude v 19:00 hodin Fatimský večer.

Příští neděli 13. srpna budeme děkovat za obětavou kněžskou službu otce Franciszka v naší farnosti. Koncem srpna dojde z rozhodnutí představeného Řádu Paulínů ke změně. Otec Franciszek Gajewski odchází do Plzně a na jeho místo přijde z Plzně otec Robert Jasiulewicz.

V úterý 15. srpna na slavnost Nanebevzetí Panny Marie oslavíme výročí posvěcení našeho kostela. Mše svaté budou v 8:00 a 17:00 hodin. Večerní mši svatou bude sloužit o. Krysztof Szewczyk.

Od 3. do 10. září proběhnou v naší farnosti Lidové misie. Plakátek je ve vývěsce.

Sbírka z minulé neděle na opravy činila 11.139,-. Pán Bůh zaplať za Vaši štědrost.