V úterý 11. července je svátek sv. Benedikta, opata, patrona Evropy.

Ve čtvrtek 13. července bude v 19:00 hodin Fatimský večer. Srdečně zveme na mariánskou pobožnost do našeho kostela.

V sobotu 15. července je památka sv. Bonaventury, biskupa a učitele církve.
V sobotu 15. července je na Slezské Ostravě pouť k Panně Marii Karmelské.

V neděli 16. července je slavnost výročí posvěcení katedrály Božského Spasitele v Ostravě.
V neděli 16. července v 16:15 bude v našem kostele pobožnost k Pražskému Jezulátku.

Letos již po 13. vyjdou poutníci z Přívozu na pěší pouť do Čenstochové. Bude to 24. - 29. července. Můžete se také přidat.

Pro ty, kteří si netroufají jít pěšky mohou využít nabídky autobusového poutního zájezdu do Čenstochové v sobotu 29. července. Ještě je pár volných míst.

Sestry Misionářky lásky uvítají pomoc s příměstským táborem pro děti. Začíná v pondělí 10. července. Prosím předejte tuto prosbu dále. Je to určitě zajímavá zkušenost.

Na svátost manželství se připravují: Nikola Teličková a David Čonka a Marie Horváthová a Lukáš Kroščen.

Adorační den farnosti, mše svatá za uzdravení smíření a odpuštění, přímluvná modlitba ani mše svatá v polštině během prázdnin nebudou.