V neděli 25. června ve 14:00 hodin bude mše svatá v polštině. Během prázdnin mše svaté v polštině nebudou.

V pondělí 26. června je Den modlitby a postu za farnost. Rozpis na modlitbu je vzadu na stolku. Děkujeme za Vaše modlitby i půst.

Ve středu 28. června je památka sv. Ireneje, biskupa a mučedníka, učitele církve.

Ve čtvrtek 29. června je slavnost sv. Petra a Pavla, apoštolů, doporučený svátek.

Tento týden je první sobota v měsíci. Modlitba večeřadla je v 15:15.
V tento den 1. července proběhne Setkání dětí a rodin na Prašivé, na které otec biskup Martin srdečně všechny zve.

Příští neděli 2. července po ranní mši svaté bude setkání členů živého růžence.

V úterý 27. června bude po večerní mši svaté na faře setkání seniorů.

Setkání pro muže proběhne ve středu 28. června od 18:00 hodin.

Sestry Misionářky lásky hledají dobrovolníky na příměstské tábory. Budou probíhat od pondělí do pátku první dva červencové týdny.

Ve dnech 24. - 29. července se uskuteční pěší pouť z Přívozu do Čenstochové.

Pro ty, kteří si netroufají jít pěšky mohou využít nabídky autobusového poutního zájezdu do Čenstochové v sobotu 29. července se společnou účastí na mši sv. u zázračného obrazu Panny Marie. Cena je 600,- Kč. Přihlásit se můžete u otce Dominika do 10. července.

Babička Magda, Tonda a Honza připravují ve spolupráci s farností Plzeň-Bory farní letní tábor ve Štěnovicích. Uskuteční se od 19. do 27. srpna. Přihlásit se můžete nejlépe do 25. června.

Na svátost manželství se připravují Jozef Čonka a Nina Serdivaniová.

Dnešní sbírka je určena na DMS fond – prostředky, které farnost odvádí biskupství. Pán Bůh zaplať za vaše dary.