V neděli 18. června bude od 16:15 pobožnost k Pražskému Jezulátku. Své díky a prosby můžete dát do označené krabičky u bočního oltáře.

V pondělí 19. června je památka sv. Jana Nepomuckého Neumanna, biskupa.

Ve středu 21. června je památka sv. Aloise Gonzagy, řeholníka.

Přímluvná modlitba bude ve farní kapli ve čtvrtek 22. června. Domluvte se prosím s otcem Dominikem.

V sobotu 24. června je slavnost Narození sv. Jana Křtitele.
V sobotu 24. června bude v ostravské katedrále vysvěcen na kněze jáhen Jan Slepička. Mše sv. začíná v 9:30.

Příští neděli 25. června bude sbírka na DMS fond – prostředky, které farnost odvádí biskupství.
Ve 14:00 hodin bude mše svatá v polštině.

Příští pondělí 26. června je Den modlitby a postu za farnost. Rozpis na modlitbu je vzadu na stolku.

Zveme seniory na faru na setkání v úterý 27. června po večerní mši svaté.

Setkání mužů bude ve středu 28. června.

Po celý měsíc červen vás zveme ke společné modlitbě litanií k Božskému srdci Páně. Modlíme se před večerní mší svatou, v pondělí před ranní.

Ve dnech 24. - 29. července se vydáme na pěší pouť z Přívozu do Čenstochové. Přihlášení a informace u otce Franciszka.
Pro ty, kteří si netroufají jít pěšky mohou využít nabídky autobusového poutního zájezdu do Čenstochové v sobotu 29. července. Cena je 600,- Kč. Přihlásit se můžete u otce Dominika do 10. července.

Děti zveme na farní letní tábor do Štěnovic u Plzně, který proběhne od 19. do 27. srpna. Přihlásit se můžete do 25. června. Plakátky k akcím jsou ve vývěsce.

Milé děti, milí rodiče, letní prázdniny již klepou na dveře, a to v naší diecézi také znamená, že se blíží Setkání dětí a rodin na Prašivé, na které vás všechny srdečně zvu. To letošní proběhne v sobotu 1. července s mottem „Sdílej naději“. Začneme v 10,00 hodin v areálu Kamenité, kde prožijeme mši svatou a po ní se vydáme na Prašivou. Tam bude pro vás kolem kostela připraveno mnoho zajímavých stanovišť. Věřím, že se tam setkáme. Těším se na viděnou a žehnám do prázdninových dnů + biskup Martin.