V neděli 11. června ve 14:00 hodin bude mše svatá v polštině.

V pondělí 12. června je památka bl. Marie Antoníny Kratochvílové, panny a druhů, mučedníků.

V úterý 13. června je památka sv. Antonína z Padovy, kněze a učitele církve.
V úterý 13. června bude na faře po večerní mši svaté setkání seniorů a setkání mužů. Senioři a nejen oni jsou zváni na přednášku Petra Nováka zjevení Panny Marii v Medžugorji.
V 19 hodin pak začne v kostele Fatimský večer. Doneste si prosím svíčky.

V pátek 16. června slavíme slavnost Nejsvětějšího srdce Ježíšova.
Není postní den. Je možné získat plnomocné odpustky: při splnění obvyklých podmínek a modlitby litanie k Nejsvětějšímu srdci Páně – modlíme se v 16:40.

V sobotu 17. června si připomínáme památku Neposkvrněného srdce Panny Marie.
V sobotu 17. června v konkatedrále v Opavě přijme jáhenské svěcení bohoslovec Vojtěch Buchta z farnosti Ostrava-Radvanice. O týden později 24. června bude v ostravské katedrále vysvěcen na kněze jáhen Jan Slepička. Mše sv. začínají v 9:30.

V neděli 18. června bude od 16:15 pobožnost k Pražskému Jezulátku. Své díky a prosby můžete dát do označené krabičky u bočního oltáře.

Přímluvná modlitba bude ve farní kapli ve čtvrtek 22. června. Domluvte se prosím předem s otcem Dominikem.

Ve dnech 24. - 29. července se vydáme na pěší pouť z Přívozu do Čenstochové.
Pro ty, kteří si netroufají jít pěšky mohou využít nabídky autobusového poutního zájezdu do Čenstochové v sobotu 29. července. Cena je 600,- Kč. Přihlaste se prosím do 17. června.

Děti zveme na farní letní tábor do Štěnovic u Plzně, který proběhne od 19. do 27. srpna. Přihlásit se můžete do 25. června. Plakátky k akcím jsou ve vývěsce.

Po celý měsíc červen vás zveme ke společné modlitbě litanií k Božskému srdci Páně. Modlíme se před mší svatou, v neděli pouze před ranní.

Děkujeme ženám za pravidelný úklid kostela.
Také děkujeme všem za přípravu, pomoc a účast na slavnosti Božího Těla. Pán Bůh zaplať.