Dotkni se nebe

Dotkni se nebe

Datum a čas začátku

13.10.2023 00:00

Datum konce

16.10.2023

Místo uskutečnění

Králíky

Cena

Vstup zdarma

Detaily oznámení
Kategorie: Vlastní
Sdílet:

Dotkni se nebe

7. pouť rodičů, kteří přišli o dítě. 

O prodlouženém víkendu 13. – 16. 10. 2023 zveme již po sedmé do Králík všechny, kteří trpí ztrátou dítěte na Dotkni se nebe – pouť rodičů, kteří přišli o dítě. Zváni jsou všichni rodiče a další blízcí dětí, které zemřely v průběhu těhotenství nebo těsně po něm.

Poutníky čeká sdílení i ztišení, svátosti i společenství, chvály a přímluvná modlitba, přednášky, tanec a mnoho dalšího. Obnovu povede P. Karel Moravec. Na místě budou přítomni i další kněží, mj. P. Milan Grossmann, ke svátosti smíření a duchovnímu rozhovoru. Poradci pro pozůstalé také nabídnou naslouchající ucho. Pro účastníky zahrají kapely ALIVE a Silence and Joy k rozjímání i chválám. Členka komunity blahoslavenství Jana Kubínová provede ženy lekcí biblického tance.

Poutě rodičů jsou výjimečné především jedinečným společenstvím, které se každoročně vytváří. Rodiny, které procházely akutní ztrátou, se vracejí i v dalších letech sdílet, jak se jim daří v dalším životě a mohou tak být nadějí pro ty, kteří jsou momentálně na dně.

S ohledem na rodiče, kteří procházejí akutní fází truchlení, děti nebudou mít dovoleno chodit s rodiči na některé části programu. Hlídání pro děti po čas obnovy je zajištěno. Pokud je dítě na organizované hlídání ještě příliš malé, je možné si za sníženou cenu přivézt s sebou někoho z příbuzných, kdo se bude o dítě po čas programu starat.

V případě dalších dotazů pište na [email protected]