Dnes odpoledne ve 14 hodin bude mše svatá v polštině, v 16:15 Pobožnost k Pražskému Jezulátku.
Dnes je sbírka na Centrum pro rodinu a sociální péči. Děkujeme za vaše příspěvky.

Litanie k Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu se modlíme každý červnový den vždy před mší svatou v 16:40 s výjimkou neděle, kdy je v 7:40 a v pondělí v 6:40.

V úterý bude po večerní mši svaté na faře setkání pro muže. Jste srdečně zváni.

Příští pondělí 24. června bude Den modlitby za farnost. Rozpis na modlitbu 24/1 je vzadu na stolku.

Začaly volby do pastorační a ekonomické rady farnosti. Vzadu na stolku jsou krabičky, do kterých můžeme dávat kartičky s nahlášením kandidátů do neděle 23. června. Na kartičky prosím napište jména a příjmení vašich kandidátů maximálně 5 osob do pastorační rady a 2 osoby do ekonomické. Můžeme přihlásit i sebe. Rádi uvítáme i krátkou motivaci. Bydliště mimo území farnosti není překážkou. Pamatujme v modlitbách na ty, kteří budou zvoleni.

Děkujeme otci Dominikovi za organizaci a všem poutníkům za účastna pouti do Wadowic a Krakówa-Łagiewnik. Jsme vděčni za vaše modlitby. Můžeme se už přihlásit na pouť do Čenstochové 27. července i do Šaštína v září.

Jak jsme již dříve zmiňovali, 29. září v 10:30 budeme slavit výročí třiceti let působení řádu Paulínů v Ostravě-Přívoze. Rezervujte si čas a přijďte spolu s námi děkovat Pánu Bohu.

Kvůli vyhlášení papežem Františkem příštího roku jako Jubilejního roku svatého je připravována Česká národní pouť do Říma. Bude se konat v posledních dnech března. Ostravsko-opavská diecéze chce se ji oficiálně zúčastnit, proto nabízí společnou poutní cestu. Je možné využít dopravu autobusem, letadlem a těm kteří chtějí cestovat samostatně nabízí „balíček poutníka“, který zajistí všechno potřebné na místě. Kvůli stoupajícím cenám v Římě je vhodné přihlásit se co nejdříve. Podrobnosti na internetových farnosti, nástěnce a letáčcích.