V neděli 4. září po ranní mši svaté bude setkání členů Živého růžence.

V neděli 4. září odpoledne bude v Českém Těšíně diecézní slavnost sv. Melichara Grodeckého. Podrobnosti najdete na plakátku ve vývěsce.

V pondělí 5. září společně se sestrami Misionářkami Lásky oslavíme slavnost jejich zakladatelky Matky Terezy. Srdečně všechny zveme do našeho kostela na mši svatou v 16:00 hodin; hlavním celebrantem bude otec biskup Martin David. Po mši svaté jste zváni na divadlo o Matce Tereze a následné agapé – pohoštění na farním dvorku.

S novým školním rokem se mohou děti přihlásit do náboženství. Vzadu na stolku jsou k dispozici přihlášky. Přihlásit své děti také můžete prostřednictvím internetových stránek naší farnosti. První setkání dětí bude ve středu 7. záři v 16:00 hodin. V 17:00 hodin bude společná mše svatá. Jste srdečně zváni!

Ve čtvrtek 8. září je svátek Narození Panny Marie.

V pátek 9. září bude adorační den farnosti. Možnost setkání s Ježíšem v Nejsvětější svátosti od 10:00 hodin ve farní kapli; od 16 hodin pak v kostele. Mše svatá v 17:00 hodin a v 18:30 společná adorace a mše svatá za uzdravení, smíření a odpuštění.

Od září budou co dva týdny slouženy nedělní mše svaté v polštině. První bude příští neděli 11. září ve 14:00 hodin.

Příští úterý 13. září zveme na 19:00 hodin do našeho kostela na mariánskou pobožnost - Fatimský večer.

Naši biskupové nás vybízejí k tiché adoraci za mír na Ukrajině jako gesto solidarity s touto těžce zkoušenou zemí. Ta se bude konat v celé Evropě na svátek Povýšení svatého Kříže, ve středu 14. září. V našem kostele bude v tento den v 15:00 hodin modlitba Korunky k Božímu milosrdenství a pak bude následovat tichá adorace až do mše svaté, která začíná v 17:00 hodin. Zveme vás k modlitbě na tento úmysl.

Možnost přímluvné modltiby bude ve čtvrtky 15. a 29. září. Informace a přihlášení u otce Dominika.

Dotkni se nebe – to je název setkání pro rodiče, kteří přišli o své dítě 15.-18. září v Králíkách. Přihlásit se můžete do 6. září. Plakátek je ve vývěsce.

Ve dnech 7.-9. října proběhne podzimní setkání Školy Marie. Víkend bude časem modlitby, Jste srdečně zváni. Vzadu na stolku jsou také letáčky s informacemi.

Na svátost manželství se připravují: Nikola Karvaiová a Jakub Polák; Andrea Gabčová a Tomáš Pajonk.

Ve sbírce z minulé neděle na opravy jste přispěli 8.929,- Kč. Pán Bůh zaplať.