Po ranní mši svaté 3. července bude setkání členů živého růžence.

V úterý 5. července je slavnost sv. Cyrila, mnicha a Metoděje, biskupa, patronů Evropy, hlavních patronů Moravy - doporučený svátek. Mše svaté v 8:00 a 17:00 hodin.

Tento týden je první čtvrtek v měsíci. Adorace a modlitba za kněze bude od 15:50.

Příští středu 13. července bude v 19:00 hodin Fatimský večer.

Ve čtvrtky 14. a 28. července můžete přijít do farní kaple na přímluvnou modlitbu. Domluvte se prosím předem s otcem Dominikem.

Od pondělí 4. do soboty 9. července probíhá u sester Misionářek lásky příměstský tábor pro děti.

Na desetidenní farní tábor do Ryžoviště pak pojedou děti 12. července.

Na pěší pouť z Přívozu do Čenstochové vyjdeme v pondělí 25. července po ranní mši svaté. Potrvá do soboty 30. července. Přihlásit se můžete u otce Franciszka.

Do sbírky z minulé neděle na renovaci kostela (dofinancování výmalby) jste přispěli částkou 7.689,- Kč. Pán Bůh zaplať za Vaši podporu.